Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

GaleriaW dniu 30 października 2017 r. odbyły się mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w tenisie stołowym. W zawodach startowały uczennice i uczniowie wszystkich typów szkół. Łącznie wzięło udział 10 dziewcząt i 22 chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Kinga Waszak z klasy I LW, drugie miejsce zajęła Malwina Nagła III LPA na trzecim stopniu podium stanęła Natalia Nawrocka I LP. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Jakub Nowak III TM, na drugim stopniu podium stanął Mateusz Łakomy II TM, na trzecim miejscu uplasował się Miłosz Wojciechowski III D.