60 - lecie warsztatów szkolnych

Goście zaproszeni na inaugurację roku szkolnego uczestniczyli w obchodach 60 – lecia warsztatów szkolnych. Jubileusz prowadził wieloletni kierownik warsztatów – pan Benedykt Wróbel, który przybliżył zgromadzonym historię warsztatów i oprowadził ich po pomieszczeniach i pracowniach. Goście mieli okazję zobaczyć spawalnię, montaż – izbę pomiarów, obróbkę ręczną, obróbkę mechaniczną – tokarki i obróbkę mechaniczną – frezarki.

zobacz galerię<<<

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!