Zaduszki Poetyckie

Słowami wiersza D. Gellnerowej rozpoczęło się przedstawienie zatytułowane „Zaduszki poetyckie”, które miało miejsce 6 listopada 2008 roku.

Uczniowie z klas IV THB, I LOW i III LOWA zaprezentowali zgromadzonym szereg utworów o tematyce funeralnej. Całości pokazu towarzyszył komentarz, który był okazją do różnorodnych przemyśleń związanych z naszym przemijaniem.

Wśród zaprezentowanych utworów poetyckich nie mogło zabraknąć wierszy Czesława Miłosza, Jana Twardowskiego, Kazimiery Iłłakowiczówny czy Zbigniewa Herberta. Do każdego z tekstów dobrany został podkład muzyczny, a niemałe wrażenie robiły prezentacje multimedialne oraz jesienna dekoracja ze zniczami

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!