Z myślą o bezpieczeństwie

Spotkania z rodzicami rozpoczęły akcję jarocińskiej Policji i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie promującą bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W miesiącu październiku br. jarocińska Policja odnotowała zdarzenia drogowe, w których uczestniczyli młodzi ludzie, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Analiza zaistniałych wypadków i kolizji świadczyła o tym, że młodzi kierowcy i piesi często lekceważą podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych. Dlatego Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie postanowiły przeprowadzić cykl spotkać z młodzieżą i ich rodzicami poświęcony tematowi bezpieczeństwa na drogach.

W dniu 7 listopada br. rodzice spotkali się z młodszym aspirantem Aleksandrem Szczepańskim z jarocińskiej Policji. Tematem prelekcji było bezpieczne poruszanie się młodzieży, a szczególnie młodych kierowców po drogach powiatu jarocińskiego.

Rodzice z trzydziestu sześciu klas obecni na spotkaniach otrzymali ulotki informacyjne.

Aleksander Szczepański

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!