Uroczystość otwarcia boiska wielofunkcyjnego

 Przygotowanie infrastruktury sportowo - rekreacyjnej zaczęliśmy od porządkowania i wyrównywania terenu przed szkołą. Duży udział w przygotowaniu placu miała nasza jednostka wojskowa. Żeby ostatecznie wyrównać teren potrzebnych było aż 26 wywrotek ziemi, całość została obsiana trawą. W wyniku naszych działań powstał parking szkolny oraz teren sportowo-rekreacyjny dla uczniów o łącznej powierzchni 5000 m2.

Kolejnym etapem była budowa boisk do piłki plażowej oraz rozbiegu i zeskoku do skoku w dal. Całość inwestycji wyniosła 12 tyś zł. z czego połowę sfinansowała Rada Rodziców. Bezpośrednim wykonawcą była firma "Marzyński".

Rozbieg to 1,5 tonowy pas transmisyjny, jaki udało się pozyskać z kopalni w Koninie, rozwinięcie tego pasa mogło się odbyć tylko za pomocą ciężkiego sprzętu.

Trudno uwierzyć, ale żeby wypełnić boiska przywieziono aż jedenaście 25 tonowych wywrotek żwiru.

Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego.

Środki na budowę boiska w wysokości 200 tyś zł pozyskane zostały przez Starostwo Powiatowe z Ministerstwa Sportu i Turystki w ramach programu „Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży”

Przekazanie placu pod budowę nastąpiło 11 września, a w kilka dni później rozpoczęły się prace nad budową boiska. Wykonawcą było konsorcjum zawiązane przez firmy: Zakład Usługowy „Marzyński” oraz firma Alka – Mar spółka z.o.o. Koszt całej inwestycji wyniósł 446547,46

Wielkość płyty boiska to 44 m na 22 m, całość otoczona jest 2 metrową opaska z kostki betonowej oraz 4 metrowym płotem. Przekrój płyty boiska to:

15 cm – podsypka piaskowa

15 cm tłucznia

5 cm – podsypka piaskowa

10 cm – podbudowa betonowa

1,3 nawierzchnia poliuretanowa, którą wykonała firma alka – mar

Zakończenia prac nastąpiło 12 listopada.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!