Góra Grosza

W dwójce znów sypnęli…groszem. W dniach 24.11-05.12 uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 wzięli udział w akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Akcja organizowana była po raz dziewiąty. I w tym roku nasza szkoła wzięła udział w zbiórce monet groszowych, które choć mało znaczące, usypane w pokaźną „górę grosza”, mogą przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnej przyczyny zostały odseparowane od domu rodzinnego.

W tym roku w wyniku zbiórki zebrano 6305 monet groszowych o łącznej wadze prawie 15kg, co dało kwotę 260,82 PLN. Kwota nie jest może imponująca, ale na pewno będzie pomocna w realizacji końcowego celu – pomocy dzieciom z domów dziecka oraz tworzeniu nowych rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanie rodzin zastępczych.

Grzegorz Klonowski

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd