I Konkurs Wiedzy o PKO BP

Dnia 22 kwietnia 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się I Konkurs Wiedzy o PKO BP. Do konkursu przystąpiło 21 uczestników z klas reprezentujących technika oraz liceum ogólnokształcące o przysposobieniu wojskowym. Zagadnienia dotyczyły historii banku PKO BP, kredytów i lokat oferowanych przez bank, kont dla młodzieży i studentów oraz funduszy inwestycyjnych PKO Credit Suisse.

Zwycięzcą konkursu została Longina Raźniak, która w nagrodę otrzymała mp4. Drugie miejsce zajął Jakub Franczak, a trzecie Krystyna Żurek, którzy uhonorowani zostali plecakami olimpijskimi, w jakie wyposażona była reprezentacja Polski na Olimpiadzie w Pekinie. Miejsce czwarte przypadło Hubertowi Cyplikowi, który nagrodzony został pendrivem, a piąte Karolowi Dąbrowskiemu, za które otrzymał ekskluzywny długopis w drewnianym etui.

Fundatorem nagród był bank PKO BP, który wspiera Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Wręczenia nagród dokonał pan Paweł Jachowski, Dyrektor Oddziału banku w Jarocinie.

Przygotowaniem i przeprowadzeniem konkursu zajęli się nauczyciele przedmiotów ekonomicznych Kamila Krzyżanowska i Adam Cyfert we współpracy z panią Ireną Jędrzejak, kierownikiem Działu Obsługi Klienta w jarocińskim Oddziale PKO BP.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd