Konkurs Słownictwa DIREKT Wydawnictwa Lektor Klett

Uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie po raz kolejny wzięli udział – tym razem w edycji 2008/2009 – Wielkiego Konkursu Słownictwa dla szkół ponadgimnazjalnych pracujących z kursem „Direkt” Wydawnictwa Lektor Klett.

W konkursie uczestniczyło 41 uczniów klas pierwszych technikum oraz 33 uczniów klas drugich liceum i technikum. Laureatem na poziomie klas pierwszych została uczennica kl. I THA Karolina Banaszak, która uzyskała 33,5 punktu na 50 możliwych. Nauczycielem uczącym jest p. Izabela Różańska.

Na poziomie klas drugich największą liczbę punktów – 32 na 50 możliwych – zdobyła uczennica kl. II LO Marta Grześkowiak. Nauczycielem uczącym jest p. Renata Rożek. Uczennice otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Lektor Klett.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!