Wycieczka do zakładów Volkswagena

11 października 2010 r. uczniowie naszej szkoły z II klasy Technikum Pojazdów Samochodowych zwiedzali linię produkcyjną samochodów w zakładach Volkswagena w Swarzędzu.

Uczniowie, w ramach poszerzania swoich wiadomości w zakresie budowy pojazdów samochodowych, odbyli kolejną wycieczkę dydaktyczną - tym razem do zakładów Volkswagena w Swarzędzu (w klasie pierwszej zwiedzali już zakład VIX-Filtron w Gostyniu). Zwiedzali linię produkcyjną samochodów użytkowych. Szczególnie dwa działy: spawalnia i montaż pozwoliły pogłębić wiedzę w zakresie automatyzacji produkcji, organizacji pracy i kontroli jakości.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd