Dzień Bezpiecznego Internetu

5 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku w naszej szkole została przeprowadzona kampania społeczna poświęcona bezpieczeństwie w sieci. Uczniowie dowiedzieli się, że w Internecie nie należy m.in. podawać nieznajomym swoich danych osobowych, udostępniać kolegom loginów i haseł do swoich kont, otwierać plików nieznajomego pochodzenia.

Młodzieży zwrócono uwagę na konieczność czytania regulaminów przed rejestracją na różnego portalach czy stronach, przestrzegania warunków licencji i praw autorskich, wypełniania pola tematu listu w poczcie mailowej, aktualizowania bazy wirusów. Przede wszystkim zaś zwracano uwagę, że kontaktując się z nieznajomymi przez Internet, nigdy nie wiemy kto tak naprawdę znajduje się po drugiej stronie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd