Festiwal Piosenki Francuskiej

Anna Witasik, uczennica trzeciej klasy Technikum Hotelarskiego w naszej szkole wzięła udział w XXXI Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbył się 23 lutego 2013r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu.

Udział w nim wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Wielkopolski, w sumie 60 wykonawców pod opieką nauczycieli. Przyjechali ze szkół w Jarocinie, Pile, Bieganowie, Gnieźnie, Kołaczkowie, Koninie, Nowym Tomyślu, Pakosławiu, Zasutowie, Kole, Kaliszu, Radziejowie, Zbąszyniu i Poznaniu.

W skład jury, które oceniało wykonawców weszli: pan Wojciech Michalski - przewodniczący jury (dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu), pani Elżbieta Tchórz (dyrektor Szkoły Języka Francuskiego przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), pani Edyta Mosorka (wykładowca Szkoły Języka Francuskiego przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) i pan Antoni Urban (profesor Policealnego Studium Piosenkarskiego przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu).

Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom reprezentowany przez tegorocznych wykonawców, szczególnie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Iwona Dropik

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd