Eliminacje do 4 edycji „Pokaż swój talent”

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w eliminacjach do 4 edycji „Pokaż swój talent”.

• Eliminacje w kategorii: KRÓTKA FORMA TEATRALNA LUB KABARETOWA odbędą się dnia 18 marca o godz. 12.00 na holu głównym. Opiekunami kategorii są Panie A. Rybczyńska, A. Kordus.
  • Eliminacje w kategorii: POKAZY SPORTOWE, AKROBATYCZNE I TANECZNE odbędą się dnia 18 marca o godz. 12.00 w salce aerobiku. Opiekunem kategorii jest Pani A. Ratajczak.
  • Eliminacje w kategorii: WYSTĘPY WOKALNE odbędą się dnia 18 marca o godz. 11.00 w salce aerobiku. Opiekunem kategorii jest Pan W. Świejkowski.

Zgłoszenia prosimy kierować do opiekunów poszczególnych kategorii lub do biblioteki szkolnej do dnia 14 marca 2014 r.

Osoby, które przejdą eliminację, wezmą udział w konkursie „Pokaż swój talent” dnia 21 marca 2014 r.