Uczniowie klas wojskowych ćwiczyli z żołnierzami

28-30.10 2015r. pod nazwą MARSZ-15 odbyły się ćwiczenia taktyczno-specjalne żołnierzy 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie. W jednym z epizodów - "Demonstracja oburzonej stacjonowaniem wojsk ludności okolicznych wsi", mieli zaszczyt wystąpić uczniowie klas liceum z przysposobieniem wojskowym.

Możliwość uczestniczenia w tak profesjonalnie przygotowanych ćwiczeniach oraz obserwacja działań naszych wojsk w wyższych stanach gotowości bojowej była dla uczniów cennym doświadczeniem. Poświęcenie i kunszt aktorski naszych uczniów z pewnością przyczynił się do podniesienia realizmu przygotowanej sytuacji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!