Kolejne lekcje w OSKP we Witaszyczkach

W dniu 20 listopada 2015 r. 12 osobowa grupa z klasy II Technikum Pojazdów Samochodowych udała się kolejny raz wraz z opiekunem p. Tobiaszem Klaczyńskim na wycieczkę do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów we Witaszyczkach.

Głównym celem wycieczki było przeprowadzenie ćwiczenia o tematyce „Ocena skuteczności układu hamulcowego” w ramach przedmiotu Pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych. Ćwiczenie to zostało zrealizowane na stanowisku rolkowym.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!