Rywalizowali adepci sztuki fryzjerskiej

7 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs fryzjerski na najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer. W tym roku tematem przewodnim była fryzura - upięcie pt. „Kreatywna fryzura karnawałowa”.

Uczniowie mieli na wykonanie zadania dwie godziny. Mając do dyspozycji przybory, narzędzia i preparaty fryzjerskie, musieli wykazać się oprócz znajomości technik fryzjerskich, pomysłowością i kreatywnością przy doborze fryzury.

Fryzjerem roku została uczennica klasy II TFN – Natalia Gendek, drugie miejsce zajęła uczennica III TUF – Sylwia Lefczak, a trzecie miejsce Karolina Jelewska z klasy III TUF. Tegoroczna edycja konkursu stała na bardzo wysokim poziomie.

Gratulujemy zwycięzcom.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd