Olimpiada Języka Angielskiego

W dniu 16 listopada 2015 w naszej szkole po raz kolejny odbyła się Olimpiada Języka Angielskiego, zorganizowana przy współpracy z Wyższą Szkołą Języków Obcych w Poznaniu. Wzięło w niej udział 25 uczniów naszej szkoły z klas liceum i technikum. Uczestnicy musieli rozwiązać test leksykalno-gramatyczny, polegający między innymi na przetłumaczeniu fragmentów zdań i wyrażeń, słowotwórstwie, uzupełnianiu zdań i wpisywaniu słówek.

Najwyższe wyniki uzyskali Małgorzata Zielińska z klasy 3LPA, Mateusz Leda i Honorata Bystrzycka z klasy 1LPA.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia za rok!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!