Odebrali bilety na koncert zespołu IRA

Odebrali bilety na koncert zespołu IRA Projekt edukacyjny „Bezpiecznie - chce się żyć” jest programem cyklicznie wpisanym w kalendarz działań prewencyjnych wielu miast. Jego pomysłodawcą jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie, a celem jest propagowanie zagadnień bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przedsięwzięcie wsparte zostało przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie, które w dniu 15.01.2016r. zaprosiło uczniów naszej szkoły, aby w ramach projektu wyróżnić ich wejściówkami na koncert zespołu IRA, który odbędzie się 2.02.2016r. Bilety uroczyście wręczył starosta p. Bartosz Walczak.

Spotkanie pana starosty z młodzieżą było jednocześnie doskonałą okazją do rozpropagowania w szkołach promocyjnej oferty sprzedaży karnetów na tegoroczny Jarocin Festiwal.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!