Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2016

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wezmą udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którego ideą jest motywowanie młodzieży do nauki języka angielskiego. Od uczniów wymaga się odpowiedniej wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz lekturowej. Do konkursu zgłosiło się ośmioro uczniów, którzy swoje „potyczki językowe” rozpoczną 1 marca br. o godz. 8.00 w sali 208. Wcześniej jednak musieli przeczytać odpowiednią do swojej kategorii wiekowej lekturę w języku angielskim oraz przyswoić wiedzę na temat wybranych świąt w krajach anglojęzycznych.

Wszystkim życzymy powodzenia!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!