Wyróżnieni ekolodzy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie przy współpracy z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Konkurs ma upowszechniać wiedzę o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego, aktywizować miłośników ojczystej przyrody poprze prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć, krzewinie wiedzy o polskiej przyrodzie. Nasi uczniowie wzięli udział w dwóch formach konkursowych – teście z zakresu ochrony środowiska oraz w konkursie prac albumowych na temat „Drzewa i krzewy w Polsce”.

Ogłoszenie wyników nastąpiło 14 kwietnia 2016r. W konkursie wiedzy wyróżnienia otrzymali: Natalia Ignasiak, Martyna Wojciechowska, Karolina Gałązka, Aleks Ziętek, Piotr Poczta, Marika Mieloszyk, Agnieszka Szymczak, Agnieszka Muszyńska, Marta Pluta; natomiast w konkursie prac albumowych wyróżniono: Karolinę Jakóbczak, Sandrę Grajek, Hannę Marszałek, Joannę Plesiak, Małgorzatę Golińską.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!