Miłośnicy podróży na Dniach Turystyki

Na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyły się XVI Dni Turystyki - festiwal podróżniczy prezentujący geografię oraz kulturę najróżniejszych zakątków świata.

Impreza w każdym roku przyciąga rzeszę wielbicieli dalekich wędrówek dzięki opowieściom takich podróżników jak Monika Rogozińska, Robert Makłowicz, Marek Kamiński, Marcin Meller, czy zeszłoroczny gość specjalny Elżbieta Dzikowska.

W tym roku w Dniach Turystyki wzięli udział uczniowie z klasy I THS i I LW wraz z opiekunami Hanną Wardeńską, Moniką Mankiewicz- Wieczorek, Jolantą Węclewską i Marzeną Kościelniak. Moc ciekawych atrakcji zaczęliśmy od zwiedzenia Muzeum Ziemi, a następnie całego Wydziału NGiG UAM. Bardzo interesujący okazał się wykład „Stany warte poznania, czyli praca i podróż za oceanem”, w którym studenci Natalia Glapińska, Marcin Spiralski opowiedzieli o swoich wrażeniach. W ramach relaksu swoją sprawność fizyczną można było sprawdzić na ścianie wspinaczkowej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!