Lekcje z ZUS

Uczniowie naszej szkoły od kilku lat biorą udział w projekcie ,,Lekcje z ZUS”, który zrodził się z potrzeby budowy świadomości młodego pokolenia Polaków w sprawie ubezpieczeń społecznych.

W ramach projektu uczniowie uczestniczą w lekcjach ze specjalistami z zakresu ubezpieczeń podczas, których dowiadują się od strony praktycznej informacji i ubezpieczeniach. Ponadto przygotowują się do wzięcia udziału w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Wszystkich chętnych do udziału w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli podstaw przedsiębiorczości: Magdaleny Cyfert, Adama Cyferta, Michała Woźniaka i Anny Siebiery.