VIII edycja Filmowego Konkursu Historycznego Patria Nostra

Galeria„17 XII 1970- CZARNY CZWARTEK”

Film o Czarnym Czwartku został wykonany przez drużynę nr 50 - uczniów ZSP nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie, w składzie: Nikodem Migalski, Karol Urbaniak, Kira Soboliewa wraz z opiekunem Agnieszką Urbaniak.

Dziękujemy za pomoc w realizacji filmu Muzeum Parowozownia Jarocin, nauczycielom i uczniom ZSP nr 2 oraz Adamowi Leśnierowskiemu za skomponowanie podkładu muzycznego. Organizatorzy konkursu wysłali nam następujące podziękowania:

Dziękujemy za przesłanie pracy konkursowej. Stworzyliście dobry film, dbając o charakteryzację aktorów. Dużym plusem jest, że zdecydowaliście się pokazać nam tereny Muzeum w Jarocinie. Wszystko to wpisuje się w klimat filmu. Wasz film spełnia wymogi regulaminu co oznacza, że zostaje zaakceptowany do konkursu. Gratulujemy! Oczekujcie na dalsze informacje dotyczące głosowania i gali wręczenia nagród.

Opiekun drużyny: Agnieszka Urbaniak