Balik Małych Ogrodników

Wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie wraz z "Fundacją Ogród Marzeń" zorganizowali 23 lutego 2014 r. wspólną imprezę - BALIK MAŁYCH OGRODNIKÓW. W niedzielne popołudnie w sali gimnastycznej bawiło się kilkudziesięciu maluchów przebranych za policjantów, wróżki, lekarzy, strażaków, rycerzy, pszczółki i biedronki. Imprezy nie udałoby się zorganizować bez wolontariuszy, którzy przygotowali salę, opiekowali się dziećmi chorymi i niepełnosprawnymi, malowali twarze. Przeprowadzili również zbiórkę na rzecz podopiecznych „Fundacji Ogrodu Marzeń".

Wśród wolontariuszy znaleźli się: Michał Wojtczak, Tomasz Duda, Kamil Żurek, Artur Fengerowicz, Łukasz Grzelewski, Mateusz Roguszczak, Mateusz Wasielewski, Martyna Wojciechowska, Marika Mieloszyk, Agnieszka Muszyńska, Justyna Biegańska, Patrycja Leśnierowska, Alicja Rzepa, Karolina Gałązka, Karolina Porolniczak, Małgorzata Golińska, Joanna Bogusławska, Sylwia Bączyk, Kinga Taczała, Marta Pluta, Aleks Ziętek, Martyna Paterska i Klaudia Orpel.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!