Akcja Wesołych Ogrodników

W ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW ok. 80 wolontariuszy naszej szkoły kolejny raz będzie zbierać pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń - młodym ludziom oraz dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Akcję rozpoczynamy w niedzielę 23.03.2014r.

W programie m.in.: w godzinach rannych zbiórka pieniędzy w różnych miejscowościach przy kościołach, od godz. 14 w HALI SPORTOWEJ przy ZS nr 5 rozgrywki w „dwa ognie - kutego” - gdzie swoją sprawność fizyczną zaprezentują nasi nauczyciele, kolejne atrakcje to występy naszych uczniów - JI JITSU, TAKWENDO, TANIEC NOWOCZESNY oraz CZIRLIDERKI.

Piknik wieczorny z FIRE SHOW, na parkingu przy Aquaparku ok. godz. 19, uatrakcyjni występ Jonasza Pakulskiego - TRIAL ROWEROWY - skoki na rowerze.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd