Balik Andrzejkowy

KLUB WESOŁYCH OGRODNIKÓW zaprasza wolontariuszy do wspólnej zabawy

Wolontariusze!! W niedzielę 22 listopada 2015 zapraszamy do wspólnej zabawy podczas BALIKU ANDRZEJKOWEGO dla podopiecznych Fundacji Ogród Marzeń. Potrzebna jest Wasza pomoc. Podczas baliku będzie można wykonywać wiele zadań- prowadzić zbiórkę na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym, potańczyć z dziećmi, zająć się malowaniem twarzy, naklejaniem tatuaży – po to, aby zabawa dostarczyła wielu atrakcji i była niezapomniana. Szczegółowych informacji udziela koordynator KLUBU- Hanna Wardeńska.

KOCHANI KOLEJNY RAZ LICZYMY NA WASZĄ POMOC I WIELKIE ZAANGAŻOWANIE!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!