Akcji Wesołych Ogrodników

KLUB WESOŁYCH OGRODNIKÓW jak co roku przygotowuje się do kolejnej Akcji Wesołych Ogrodników. To już szósta edycja. W dniach 12-13 marca na ulicę wyjdą Weseli Ogrodnicy – wolontariusze naszego KLUBU – by zbierać pieniądze na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Jak zwykle zachęcamy, byście przyłączyli się do tej wyjątkowej akcji. Przyda się każda pomoc! Akcja powiedzie się, jeśli dopiszą wolontariusze. Ważne, aby było ich jak najwięcej.

Zastanawiasz się, jak zostać wolontariuszem? Wystarczy podpisać umowę wolontariacką i dostarczyć razem z opisanym zdjęciem legitymacyjnym do koordynator KLUBU - Hanny Wardeńskiej, która udziela wszelkich szczegółowych informacji.

KOCHANI KOLEJNY RAZ LICZĘ NA WASZĄ POMOC I WIELKIE ZAANGAŻOWANIE!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd