Dzień Niepodległości

W dniach 9 i 10 listopada w naszej szkole świętowano Dzień Niepodległości. Z okazji tego święta, zostały wykonane okolicznościowe gazetki, radio emitowało patriotyczne piosenki, na korytarzach pojawiły się plakaty o tematyce niepodległościowej, wszystkim przypinano biało– czerwone kokardki. Aula zmieniła się na dwa dni w sale kinową, w której wyświetlano film: „Po latach niewoli wstaje Polska 1914 – 1918”.

W tych szczególnych dniach – w „Dwójce” było uroczyście i radośnie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!