Nasi wolontariusze stanęli na wysokości zadania

W niedzielę 22.11.2015 r. odbył się BALIK ANDRZEJKOWY dla podopiecznych Fundacji Ogród Marzeń oraz wszystkich chętnych do udziału w zabawie dzieci. Podczas baliku wolontariusze naszej szkoły wykonywali wiele zadań pomogli dzieciom w podróży po wybranych krajach np. Grecja, Czechy, Francja. Dzieci bardzo chętnie uczyły się tańców różnych narodów np. czeskiej polki, brazylijskiej lambady.

Na najmłodszych czekały mini konkursy. Większość dzieci, jak na bal przystało, zamieniła się w księżniczki, biedronki, strażaków, marynarzy czy lekarz. W postaci kota, tygrysa i kurczaka wcielili się nawet nasi wolontariusze. Balik andrzejkowy nie mógł obyć się bez tradycyjnych wróżb. O wyjątkowym klimacie zabawy świadczą zdjęcia. Zobaczcie sami.

Szczególne podziękowania kieruję dla wolontariuszek:
- Małgorzaty Golińskiej - III LPB
- Ewy Spaleniak - III LPB
- Eweliny Kowańdy - III A
- Ani Stachowiak - II LPB
- Małgorzaty Zielińskiej - III LPA
- Wiktorii Bartkowiak - I LPA
- Martyny Roszak - I LPA

Opiekun – Hanna Wardeńska

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd