Nietypowy Dzień Chłopca

W dniu 30 września z okazji Dnia Chłopca uczennice technikum usług fryzjerskich zorganizowały w naszej szkole STRZYŻENIE GRATIS dla wszystkich chętnych chłopców. Zainteresowanie akcją było bardzo duże.

Każdy chłopak mógł skorzystać ze strzyżenia i modelowania zgodnie ze swoim życzeniem. Męska część uczniów była bardzo mile zaskoczona i zadowolona z tej niespodzianki, a młode fryzjerki miały okazję sprawdzić w praktyce swoje umiejętności, kreatywność i pomysłowość.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!