Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

Dnia 07.12.2015 w sali gimnastycznej przy ZSP nr 2 w Jarocinie odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 24 drużyny męskie i 12 żeńskich. Wśród chłopców zwyciężyła klasa III TS a drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio II LPa/b i I TMN. Rywalizacja dziewcząt odbywała się pod dyktando klasy II LPa, która zwyciężyła w turnieju, drugie miejsce zajęła I LPa, a trzecie III LPB a.

Impreza została zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego przy współudziale Samorządu Uczniowskiego. Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!