„Nalewajcie wosku na wodę, ujrzycie swoją przygodę”

30 listopada Samorząd Uczniowski pod opieką p. Natalii Mąka-Barłożyk i p. Macieja Andrzejaka, przygotował szkolne Andrzejki. Wróżki wprowadziły uczniów w tematykę obchodów Andrzejek, a dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania z usług „profesjonalnych wróżek”, które wróżyły przy użyciu kart, lanego wosku i magicznej kuli – każdy mógł poznać swoją przyszłość. Jednymi z najbardziej obleganych stanowisk okazały się te, przy których można było otrzymać muffiny oraz ciasteczka z wróżbą – upieczone przez członków SU. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

Dziękujemy za przygotowania i wspólną zabawę!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd