Konkurs językowy English & Deutsch „Język na żywo”

W ramach Tygodnia Języków Obcych w czwartek tj. 18.02.2016 r. w auli naszej szkoły odbędzie się konkurs językowy English & Deutsch „Język na żywo” w godz. 8.50 -11.15. W konkursie weźmie udział czternaście 3-osobowych zespołów z języków angielskiego i niemieckiego, z klas I technikum i LO. Zespoły te będą rywalizowały na kilku etapach; po każdym etapie wyłaniane będą zespoły, które przechodzą dalej.

Prosimy uczestników o punktualne zgłoszenie się na konkurs.

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia!!! :)

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!