Fryzjerskie zajęcia praktyczne dla gimnazjalistów

Fryzjerskie zajęcia praktyczne dla gimnazjalistów W czwartek 21 kwietnia odbyły się w naszej szkole warsztaty fryzjerskie organizowane specjalnie dla gimnazjalistów zainteresowanych nauką w technikum usług fryzjerskich, którzy podczas Dni Otwartych zapisali się na zajęcia. Podczas dwóch godzin lekcyjnych gimnazjalistki poznały pracownie fryzjerską, rozmawiały z uczennicami oraz nauczycielkami. Ponadto spróbowały swoich sił we fryzjerskim rzemiośle. Pod czujnym okiem swoich starszych koleżanek z klasy III technikum wykonywały upięcia włosów. Każdy uczestnik warsztatów doskonale poradził sobie z zadaniem, a na koniec otrzymał dyplom udziału w zajęciach. Efekty pracy można zobaczyć w galerii.

Wszystkich gimnazjalistów, którzy są zainteresowani kierunkiem Technikum Usług Fryzjerskich, nie mających możliwości dotarcia na zajęcia warsztatowe, zapraszamy na nasze usługi od poniedziałku do czwartku do pracowni fryzjerskiej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd