Młodzieżowi Liderzy Zdrowia - kontra HIV

Młodzieżowi Liderzy ZdrowiaW dniu 9 maja 2016r w w PSSE w Jarocinie odbyło się szkolenie w ramach podniesienia poziomu wiedzy w zakresie HIV i AIDS pt. "Młodzieżowi Liderzy Zdrowia - kontra HIV". W tym projekcie uczestniczyły dziewczyny z klasy I TF. Szkolenie te przeprowadziła Magda Radoms, starszy asystent do spraw oświaty zdrowotnej. Uczestnicy szkolenia otrzymali dyplom "Młodzieżowego Lidera Zdrowia", uprawniający do przekazywania wiedzy o HIV i AIDS.

Lidia Szybiak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!