Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA"

Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA- POLSKA 2015”- pod hasłem „WYPRAWA - POPRAWA” odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w dniu 18.09.2015r. W akcji wzięły udział dwie klasy – I THS i I LW, wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Małgorzatą Dopierałą-Gęstwą, Andrzejem Juszczakiem i Michałem Wróblem.

Tegoroczne hasło akcji zwraca szczególną uwagę na tworzenie i funkcjonowanie systemu gospodarki odpadami komunalnymi w gminie. Młodzież naszej szkoły porządkowała tereny leśne przy ul. Wojska Polskiego w kierunku Witaszyc oraz teren przy naszej szkole - wszystkie zebrane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały odwiezione na wysypisko śmieci.

Pamiętajmy, że każdy ma prawo do czystego środowiska. Wystarczy nie śmiecić.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!