Drużyna dziewcząt ZSP nr 2 w piłce ręcznej V w Wielkopolsce

Galeria2 grudnia 2016r. w sali ZSP nr 2 w Jarocinie odbyły się rozgrywki rejonu Poznań Wschód w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła drugie miejsce premiujące do gry w półfinale mistrzostw województwa wielkopolskiego. Pierwsze miejsce zajęła drużyna I LO z Gniezna (aktualne mistrzynie wielkopolski). Trzecie miejsce zajęła drużyna LO z Wrześni.

8 grudnia 2016r. w Koźminie Wlkp. został rozegrany półfinał A województwa wielkopolskiego w piłce ręcznej dziewcząt.

Drużyna ZSP nr 2 w składzie Frąckowiak Sara, Misiorek Anita, Kubiak Zuzanna, Wojtkowiak Katarzyna (bramkarz), Śmigiel Kamila, Grajek Sandra, Sierszuła Wiktoria, Fajka Natalia ( bramkarz), Urbańska Julita, Stróżyk Marta, Karpińska Maria, Wojtecka Roksana (kapitan), Mikołajczak Julia, Drobniewska Magdalena zajęła III miejsce wygrywając z ZSP nr 2 z Wągrowca wynikiem 9:8.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce IV LO Poznań
II miejsce ZSP Koźmin Wlkp.
III miejsce ZSP nr 2 w Jarocinie
IV miejsce ZSP nr 2 w Wągrowcu

Zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca awansowały do finału, gdzie spotkają się cztery najlepsze zespoły wielkopolski. Zajęcie III miejsca w półfinale A klasyfikuje naszą drużynę na V miejscu w Wielkopolsce w XVIII Licealiadzie Województwa Wielkopolskiego.

Drużyną opiekuje się Jarosław Wyrwiński.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!