Damian Idziak najlepszym operatorem obrabiarek

GaleriaW kwietniu odbyła się kolejna edycja konkursu „Najlepszy operator obrabiarek skrawających w ZSP nr 2”, w którym uczestniczyli uczniowie technikum mechanicznego oraz zasadniczej szkoły zawodowej uczący się w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Pierwsza część konkursu miała charakter teoretyczny, uczniowie musieli zmierzyć się z testem weryfikującym ich wiedzę. Najlepsi spośród nich przeszli do etapu praktycznego.

Laureatem konkursu został Damian Idziak z klasy 3 technikum mechanicznego, II miejsce zajął Norbert Aleksandrzak też z klasy 3 TM, III miejsce uzyskał Miłosz Cichoń z klasy 2B (ZSZ). Tuż za podium znaleźli się zajęli Jakub Molenda i Wojciech Pluta z klasy III TM.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców zostaną wręczone na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd