„Dwójkowicze” najlepsi w Grodzisku Wielkopolskim

GaleriaW grudniu odbył się w zaprzyjaźnionym z naszą szkołą Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej , który został zorganizowany z okazji 30 – lecia istnienia grodziskiej placówki. W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze szkół noszących imię Eugeniusza Kwiatkowskiego m.in. z Konina i Warszawy.

Drużyna ZSP nr 2 w Jarocinie Bartosz Kubiak, Krzysztof Gładczak, Mateusz Zięciak, Alan Janowski, Marcin Szymkowiak, Jakub Nowak, Adrian Derwich, Artur Talbierz, Brajan Jujka, Miłosz Gruchot zajęli I miejsce. Drużyna po opieką Aleksandra Matuszewskiego otrzymała okazały puchar.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd