Byli na festiwalu podróżniczym

GaleriaNa Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyły się XV Dni Turystyki - festiwal podróżniczy prezentujący geografię oraz kulturę najróżniejszych zakątków świata. Tegorocznymi specjalnymi gośćmi festiwalu byli Arkady Fiedler i Ludwik Borkowski.

Dzień 4 kwietnia dedykowany był w szczególności dla uczniów szkół średnich, dlatego też chętnie z tego skorzystały klasy I LW i I TM wraz z opiekunami Hanną Wardeńską, Anną Kordus, Agnieszką Solińską i Zbigniewem Jańcem. Moc ciekawych atrakcji zaczęliśmy od zwiedzenia Muzeum Ziemi, a następnie całego Wydziału NGiG UAM. Bardzo interesujący okazał się wykład „Pocztówki z końca świata – o Patagonii, emocjach i radości poznawania”, w którym p. Jacek Kotus opowiadał o swoich wrażeniach. Ciekawie można było posłuchać również opowieści „Niezły Sajgon! – Czyli Wietnam w tę i we w tę” , którą zaprezentował student Przemek Wójtowicz.

Bardzo miłym akcentem było spotkanie naszej absolwentki Natalii Ulatowskiej z Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym, która jest teraz studentką IV roku UAM – WNGiG –Turystyka i Rekreacja.

W ramach relaksu swoją sprawność fizyczną można było sprawdzić na ścianie wspinaczkowej. – BRAWA dla Marcela, Dawida, Michała i Mateusza - zapraszamy do galerii zdjęć.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!