Akcja Wesołych Ogrodników

W ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW ok. 50 wolontariuszy naszej szkoły kolejny raz zbierało pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń- młodym ludziom oraz dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Akcję rozpoczęliśmy już w sobotę 12.03.2016r., ale główne działania przypadły na niedzielę 13.03.2016r.

Już w godzinach rannych - w różnych miejscowościach przy kościołach wielu wolontariuszy z identyfikatorami i oznaczonymi puszkami zbierali pieniądze. Tradycyjnie w godzinach popołudniowych w siedzibie Fundacji przygotowano jeszcze wiele atrakcji, w których wolontariusze mogli się sprawdzić.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy: Sandry Grajek, Agnieszki Wiśniewskiej, Weroniki Węcek, Karoliny Woźniak, Aleksandry Mazurek, Jakuba Krzywdy, Szymona Danielaka, Honoraty Bystrzyckiej, Natalii Pluty, Sary Skrzatek, Kamili Rąplewicz, Natalii Mikołajewicz, Szymona Dominiaka, Katarzyny Andrzejczak, Dominiki Wierzowieckiej, Angeliki Ostojskiej, Mariki Maćkowiak, Dominiki Kermes, Julii Kwaśniewskiej, Karoliny Nawrockiej, Weroniki Bagrowskiej, Mateusza Urbaniaka, Artura Przybylskiego, Krystiana Stachowskiego, Joanny Komendzińskiej, Weroniki Broniarczyk, Kingi Osołkowskiej, Weroniki Zawisły, Sandry Jadczak, Magdaleny Ludwiczak, Arkadiusza Udzika, Mateusza Łakomego, Bartosza Skałeckiego, Mariki Antkowiak, Julii Rebelki, Wiktorii Bartkowiak, Martyny Roszak, Karoliny Jakóbczak, Agnieszki Orchowskiej, Sandry Szymczak, Pauliny Haremskiej, Małgorzaty Golińskiej.

WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W AKCJĘ BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ!!!-koordynator KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW- Hanna Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!