AKCJA RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI

AKCJA RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENIW ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW w naszej szkole prowadzona jest AKCJA RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI, która polega na zbiórce nakrętek. Uczniowie klasy I B Agnieszka Wiśniewska, Szymon Dominiak, Kamil Szydlik i Michał Zielonka wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji Ogród Marzeń kilka worków nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji Ogród Marzeń mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!! To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy. APELUJEMY O DALSZĄ POMOC! Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!! Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!